About

Ladies & Gentlewomen, vítáme Vás v Clubu Boheme.

Club Boheme Vás na svých akcích vždy překvapí něčím, co tu ještě nebylo; pokaždé se sejdeme na nějakém jiném, neokoukaném místě. Ať již tato akce bude mít kulinární, kulturní, informativní či intelektuální zaměření, můžete si být jistá, že na všech bude veselo, na každé z nich zažijete něco neopakovatelného a vždy to bude s pohárem šumivého sektu v ruce.

Club Boheme byl založen ve Stuttgartu dne 8. března 2015, tedy na Mezinárodní den žen. Jeho zakladatelka, Andrea Numsenová, původem Češka, chtěla touto cestou navázat na myšlenku tradičních Gentlemen´s Clubs; avšak s tím rozdílem, že její klub měl být narozdíl od svých pánských vzorů volnější a zároveň svým členkám nabízet pestřejší vyžití.

V roce 2018 se rozrostl o pobočku na francouzském Azurovém pobřeží, kterou vede Jenny Schischkeová.

Chcete se k nám přidat? Tak neváhejte a zaregistrujte se prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Z adresy club-boheme.com se snadno dostanete na příslušné stránky Vaší země.